DEMİRAĞLAR KURUYEMİŞ

Demirağlar Kuruyemiş

Şair Eşref Mah Gozanyolu Leb.sit Serinhisar, Denizli
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Demirağlar Kuruyemiş
Kadir Demirağ
Şair Eşref Mah Gozanyolu Leb.sit
Serinhisar , Denizli
İş Alanları

Kuruyemişçi

Denizli Serinhisar Genelinde Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Kabuklu Ve Kabuksuz Kuruyemiş Çeşitleri, Lebleb, Bayram Şekeri Satışı Yapmaktayız.

Demirağlar Kuruyemiş Hakkında

DEMİRAĞLAR KURUYEMİŞ 

KURU YEMİŞ SATIŞI

KABUKLU KURU YEMİŞ

LEBLEBİ KADİR DEMİRAĞ

DENİZLİ

SERİNHİSAR

misyon ile ilgili görsel sonucu

Kuruyemiş, tüketiciye sunulabilecek en sağlıklı atıştırmalık ve keyif ürünüdür. Ülkemizde derin geleneksel köklere sahip kuruyemiş sektöründe, öncü uygulamalar başlatarak sektörün çıtasını yükseltmeyi, öncelikli bir iş hedefi olarak değerlendiren DEMİRAĞLAR KURUYEMİŞ, çalışmalarını bir dünya markası oluşma vizyonuyla sürdürüyor.

Papağan Kuruyemiş, bu çerçevede her zaman en taze ve birinci kalite kuruyemiş mahsullerini, en uygun koşul ve fiyatlarda tüketiciye ulaştırmayı misyon edinmiş durumda.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    çok lezzetli kuru yemiş satıyor tavsiye ederim

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00