DEMİRCİ DEKORASYON

Demirci Dekorasyon

Çankaya Gelişen Sanayi Sitesi 1400.sokak No:23 İvedik Organize Ankara/yenimahalle Yenimahalle, Ankara
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Demirci Dekorasyon
Bilal Taş
Çankaya Gelişen Sanayi Sitesi 1400.sokak No:23 İvedik Organize Ankara/yenimahalle
Yenimahalle , Ankara
Demirci Dekorasyon,ankara Genelinde Ferforje Satışı Ve İmalatı Yapan Firmalar,ankarada Ferforje Ürün Satışı Yapan Firmalar,ankarada Ferforje Çiçeklik Satışı Yapan Firmalar,ankarada Ferforje İmalatı Yapan Firmalar,ankarada Ferforje Raf İmalatı Yapan Firmal

Demirci Dekorasyon Hakkında

DEMİRCİ DEKORASYON

BİLAL TAŞ

FERFORJE SATIŞ , FERFORJE ÇİÇEKLİK , FERFORJE İMALAT , FERFORJE RAFLAR , ( BANYO - MUTFAK ) , FERFORJE MASA , SANDALYE , SEHPA

ANKARA/YENİMAHALLE

VİZYON & MİSYON

Misyonumuz
Demirci Dekorasyon gerek malzeme, gerek işçilik kalitesini devamlı geliştirerek ekonomik fiyat politikasıyla , müşteri istek ve beklentilerini en güzel şekilde karşılamayı misyon edinmiştir.

 Vizyonumuz
Demirci Dekorasyon koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmette fark yaratarak; büyüyen, gelişen, topluma faydalı bir şirket olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    ferforje ustaları :) gerçektende harikasınız gerçek bir ustasınız :) işinizin hakkını veriyosunuz :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00