DENİZLİDE HOROZ YETİŞTİRİCİ

Denizlide Horoz Yetiştirici

Denizli/merkez Merkez, Denizli
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Denizlide Horoz Yetiştirici
Ahmet Dağ
Denizli/merkez
Merkez , Denizli
İş Alanları

ticaret

Denizlide Horoz Yetiştirici,denizli Genelinde Horoz Yetiştiriciliği Yapan Firmalar,denizlide Horoz Yetiştiriciliği Yapan Firmalar,denizlide Kuluçkalık Horoz Satışı Yapan Firmalar,denizlide Kesimlik Horoz Satışı Yapan Firmalar,denizlide Köy Horozu Satışı Y

Denizlide Horoz Yetiştirici Hakkında

DENİZLİDE HOROZ YETİŞTİRİCİ9

AHMET DAĞ

KULUÇKALIK - YUMURTA CİVCİV BÜLÜÇ BULUNUR ISTEYENE GÖNDERIM YAPILIR 05342149348

HOROZLARIMIZ HAKIKI ORJINALDIR DENIZLI HER IRK BULUNUR

MİSYON & VİZYON

MİSYON

Tavukçuluk alanlarında verimli ve çevre ile uyumlu çalışan, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ilk tercih edilen üretici olmak. 

VİZYON

Sürdürülebilir kârlılığı sağlamak amacıyla AR-GE ve teknolojimize yatırım yaparak mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00