DERE KUYU ZEYTİNCİLİK

Dere Kuyu Zeytincilik

Adres antakya, Hatay
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Dere Kuyu Zeytincilik
Gökhan Gökçe
1 .
İş Alanları

ticaret

Hatay'ın Meşhur Yeşil Zeytininin Satışını Yaparak Siz Değerli Müşterilerimizin Beğenisine Sunuyoruz.

Dere Kuyu Zeytincilik Hakkında

DERE KUYU ZEYTİNCİLİK 

ZEYTİN SATIŞI

GÖKHAN GÖKÇE

HATAY MERKEZ

misyon ile ilgili görsel sonucu

DERE KUYU ZEYTİNCİLİK,Hatayda yeşil zeytin satışımız,Sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlayarak büyüyen, dalından sofraya sağlıklı, güvenli, doğal, kaliteli, çevreye duyarlı, yenilikçi ürün ve hizmetler sunan 'kooperatifler birliği' olmak

Meşhur hatay yeşil zeytin satışı yapan yerlerden biri olarak Dünyada en çok bilinen ve tercih edilen, değişimi ve gelişimi hedefleyen, yeni nesil teknolojileri kullanan, çevreye duyarlı, insanları mutlu eden 'küresel bir marka' olmak.

 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    ZEYTİN satışı yapıyorlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00