DİRİLİŞ MAKİNA

Diriliş Makina

Vatan Sanayi Konya/merkez Merkez, Konya
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Diriliş Makina
Hasan Kara - Yüksel Toğan
Vatan Sanayi Konya/merkez
Merkez , Konya
Diriliş Makina,konya Genelinde Mermer Makinaları İmalatı Yapan Firmalar,konyada En İyi Mermer Makinaları İmalatı Yapan Firmalar,konya Merkezde Mermer Makinaları İmalatı Yapan Firmalar,konya Merkezde En İyi Mermer Makinaları İmalatı Yapan Firmalar,konya Me

Diriliş Makina Hakkında

DİRİLİŞ MAKİNA

HASAN KARA - YÜKSEL TOĞAN

MERMER MAKİNALARI İMALATI

KONYA/MERKEZ

VİZYON-MİSYON

VİZYONUMUZ

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süreci açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimiz korurken, çağdai ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız, imalat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan geliştirdiğimiz projler ile ülkemizin önemli tesisleri inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini istikararlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “En iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran DİRİLİŞ MAKİNA, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayfa açısından önemli olduğuna inanmaktadır.. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde  sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak üretim sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harikasınız gerçekten çok iyi işleri yapıyosunuz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00