DOĞU KAMYON VE KAMYONET PAZARI

Doğu Kamyon Ve Kamyonet Pazarı

Nakliyeciler Sitesi palandoken, Erzurum
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Doğu Kamyon Ve Kamyonet Pazarı
Ömer Kaba
Nakliyeciler Sitesi
palandoken , Erzurum
İş Alanları

nakliyatçı

Doğu Kamyon Ve Kamyonet Pazarı,türkiye Genelinde Kamyon Alım Satımı Yapanlar,türkiye Genelinde Doğuya Nakliyat Hizmeti Veren Firmalar,erzurumda Kamyonet Alım Satımı Yapanlar,erzurum Merkezde Doğuya Nakliyat Hizmeti Verenler,erzurumda Kamyon Alım Satımı Ya

Doğu Kamyon Ve Kamyonet Pazarı Hakkında

Vizyon

Dünyanın önemli ticaret merkezlerinde kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmeti sağlayan öncü lojistik kuruluşu olmak.

Misyon

Ticaret yapan firmalara beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmeti sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan öncü bir lojistik kuruluş olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00