DORPİN ELEKTRONİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ İSTANBUL

Dorpin Elektronik Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd Şti İstanbul

Gürpınar Mahallesi 7056. Sokak No : 45 D : 1 Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Dorpin Elektronik Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd Şti İstanbul
Aslan Bey
Gürpınar Mahallesi 7056. Sokak No : 45 D : 1
Merkez , İstanbul
İş Alanları

Elektronik

Dorpin Elektronik Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd Şti İstanbul,istanbul Merkezde Güvenlik Sistemleri Satış Ve Montajı Yapanlar,istanbul Geneli Kamera Sistemleri Montajı Yapanlar,istanbul Geneli Alarm Sistemleri Satış Ve Kurulumu,istanbul Genelinde Otopark Bariy

Dorpin Elektronik Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd Şti İstanbul Hakkında

Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı güvenlik sistemleri şirketi olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ilk tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz güvenlik ve alarm sistemleri sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak bayilerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve bireysel müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00