DUAM TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ

Duam Toptan Ve Perakende Satış

Selimzade Mah Baltacı Sokak No 3 /a Gökderel Yıldırım Bursa Merkez, Bursa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Duam Toptan Ve Perakende Satış
Havva Cindoğlu Emre
Selimzade Mah Baltacı Sokak No 3 /a Gökderel Yıldırım Bursa
Merkez , Bursa
İş Alanları

ticaret

Duam Toptan Ve Perakende Satış,bursa Genelinde Toptan Sıfır Ve İkinci El Satışı Yapan Firmalar,bursa Genelinde Toptan İhracat Hizmeti Veren Firmalar,bursa Genelinde Toptan Kıyafet Satışı Yapan Firmalar,bursa Genelinde Toptan Kozmetik Ürünleri Satışı Yapan

Duam Toptan Ve Perakende Satış Hakkında

İHRACAT FAZLASI VE  SIFIR VE İKİNCİ EL TOPTAN SATIŞ

BURSA GENELİNDE TOPTAN İHRACAT HİZMETİ VEREN FİRMA 

TOPTAN SIFIR VE İKİNCİ EL ÜRÜNLER

İHRAÇ FAZLASI ÜRÜNLER

KIYAFET

KOZMETİK ÜRÜNLERİ

SANDALYE 

 

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

MİSYONUMUZ,

Her türlü toplumsal kurala saygılı olan; çalışanlarına ve ilişkide bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren bir yapı olmaktır. Bunun için de sürekli gelişim anlayışını ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ,

Lojistik sürecinde müşteri beklentilerini aşmayı ilke edinerek rekabet üstünlüğü yaratan yenilikçi ve dinamik kuruluş olmaktır. Ticari faaliyetlerinde doğruluk, dürüstlük, adalet ve genel kabul görmüş ahlak ilkelerine uymak İktisat Gümrük Müşavirliği’nin öncelikli etik değerleridir.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00