DÜNYA ISI

Dünya Isı

Şirinevler Mahallesi 2Nolu Sağlık Ocağı Karşısı No:52 Aydın/nazilli-Karacasu-Bodrum-Boğaziçi Nazilli, Aydın
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Dünya Isı
Mehmet Küçük
Şirinevler Mahallesi 2Nolu Sağlık Ocağı Karşısı No:52 Aydın/nazilli-Karacasu-Bodrum-Boğaziçi
Nazilli , Aydın
İş Alanları

ticaret

SONDAJ

Dünya Isı,aydın Genelinde Isı Sistemleri Satışı Yapan Firmalar,aydında Isı Sistemleri Satışı Ve Montajı Yapan Firmalar,aydında Kat Kaloriferi Satışı Yapan Firmalar,aydında Çatı İşleri Yapan Firmalar,aydında Güneş Enerji Sistemleri Montajı Yapan Firmalar,a

Dünya Isı Hakkında

DÜNYA ISI

MEHMET KÜÇÜK

KAT KALORİFERİ SATIŞ VE MONTAJ , ÇATI İŞLERİ , GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ , KALORİFER KAZANI MONTAJ SATIŞ , GÜNEŞ ENERJİ SATIŞI , GÜNEŞ PANELİ MONTAJI , ELEKTRİKLİ KALORİFER SATIŞI

AYDIN/NAZİLLİ/KARACASU/BODRUM/BOĞAZİÇİ

Misyon, Vizyon, Değerler

Misyon

Yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilerimizin talepleri olan ürünleri en yüksek üretim standartlarında, insan ve çevre sağlığını gözeterek sunmaktır. 

Vizyon

Isıtma sektöründe yenilikçi, yüksek kalitede üretim gerçekleştiren, uluslar arası pazarlarda yüksek rekabet gücüne sahip, aynı anda üreten ve bu ürünleri hem yurtiçine hem de yurt dışına pazarlayan Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olmaktır. 

Değerler

Müşteri odaklılığı, yenilikçiliği ve rekabetçiliği esas alan bir yönetim temelinde, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden sapmadan, çalışanlarını daima geliştiren ve yaratıcılıklarını teşvik eden, çevre ve topluma duyarlı olmak firmanın değişmez değerlerdir.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten harikasınız işinizi hakkıyla çok güzzel yapıyosunuz çok teşekkürler :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00