Dursun Okuyucu Arıcılık

Aladağ Mah 371 Sok O 6 Daire 10 Merkez, Bartın
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Dursun Okuyucu Arıcılık
Dursun Okuyucu
Aladağ Mah 371 Sok O 6 Daire 10
Merkez , Bartın
İş Alanları

Bal satışı

Dursun Okuyucu Arıcılık,bartın Genelinde Hakiki Kestane Balı Satışı,bartın Genelinde Bal Satışı,bartın Genelinde En Kaliteli Bal Satışı,bartın Genelinde En Uygun Bal Satışı,bartın Genelinde Petek Bal Satışı,bartın Merkezde Hakiki Kestane Balı Satışı,bartı

Dursun Okuyucu Arıcılık Hakkında

DURSUN OKUYUCU ARICILIK 

KESTANE BALI HAKİKİ 

DURSUN OKUYUCU 

BARTIN MERKEZ 

misyon ile ilgili görsel sonucu

Müşteri memnuniyetine odaklı, İlgili standart ve yasalara uygun olarak üretim yaparken, sürekli gelişmeyi ve yeniliklere açık olmayı hedefleyen bir firma olmak, İyi üretim uygulamaları ve personel eğitimleri ile kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, Deneyimli personelimizin kontrolünde, hijyenik şartlarda, insan sağlığını ön planda tutarak üretim yapmak, Tüm bunları yaparken geleneksel damak tadımızdan ödün vermeden müşterilerimize en iyiyi sunmaya çalışmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  ballarınız çok lezzetli ve kaliteli

  Dursun Okuyucu
  Sağolasınız
  Dursun Okuyucu
  Sağolasınız
  Volkan Özdemir
  Hayırlı olsun

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00