EFER ÇANTA

Efer Çanta

Sivas/merkez Merkez, Sivas
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Efer Çanta
Erhan Ağus
Sivas/merkez
Merkez , Sivas
İş Alanları

ticaret

Efer Çanta,sivas Genelinde Çanta Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,sivasta Çanta Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,sivasta Bez Çanta Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,sivasta Tela Çanta Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,sivasta Pvc Çanta Satışı Yapan Firmalar,siv

Efer Çanta Hakkında

EFER ÇANTA

ERHAN AĞUS

BEZ ÇANTALAR - TELA ÇANTALAR - PVC ÇANTA - ÖZEL TASARIM ÇANTALAR - ECZANE ÇANTALARI

SİVAS/MERKEZ

Misyon – Vizyon

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiği her alanda önde gelen firmalar arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan,topluma ve ülkesine faydalı, sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü, sunduğu hizmet ve servislerle örnek olan, sektörde lider ve global bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan analizlerle doğru ürün tespiti yapmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ürün ve hizmetlerimizi en doğru şekilde sunmak görevimizdir.

Müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak,Saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak, Sonuca odaklanarak, ürün ve hizmette kaliteden asla ödün vermemek.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00