EGE DOĞAL TAŞ DÜNYASI

Ege Doğal Taş Dünyası

İzmir/merkez Merkez, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Ege Doğal Taş Dünyası
Kenan Kayhan
İzmir/merkez
Merkez , İzmir
İş Alanları

ticaret

Ege Doğal Taş Dünyası,izmir Genelinde Doğal Taş Montajı Ve Satışı Yapan Firmalar,izmir Genelinde Doğal Taş Satışı Ve İmalatı Yapan Firmalar,izmir Genelinde Doğal Taş Satışı Ve İmalatı Yapan Firmalar,izmir Genelinde Kültür Taşı İmalatı Ve Satışı Yapan Firm

Ege Doğal Taş Dünyası Hakkında

EGE DOĞAL TAŞ DÜNYASI

KENAN KAYHAN

DOĞALTAŞ - KÜLTÜR TAŞI - PATLATMA TAŞI - ALAÇATI TAŞI - İMALAT - MONTAJ - UYGULAMA HİZMETLERİ - TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ

İZMİR/MERKEZ

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Sektörel gelişmelerin sürekli takipçisi olup, tecrübe ve teknik bilgi birikimlerini kullanarak; Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile güveni, doğruyu ve kaliteyi ön planda tutarak, mutlu birliktelikler kurmak, geliştirmek ve emin adımlarla geleceğe koşmak.

VİZYONUMUZ


Seçkin çalışanlarıyla, Bölgesinde "KALİTE", "GÜVEN" ve "HİZMET ANLAYIŞI" ile itibar gören, sektörünün saygın ve yenilikçi lideri olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00