EGE YAPI

Ege Yapı

İstanbul/yalova/kaynarca Yalova, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Ege Yapı
Tarık Çelik
İstanbul/yalova/kaynarca
Yalova , İstanbul
Ege Yapı,istanbul Genelinde Yapı Firmaları,istanbulda İnşaat Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Çelik Kapı Satışı Yapan Firmalar,istanbulda İç Oda Kapısı Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Laminat Parke Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Laminat

Ege Yapı Hakkında

EGE YAPI

TARIK ÇELİK

İNŞAAT MALZEMELERİ , ÇELİK KAPI , İÇ ODA KAPISI , LAMİNAT PARKE , DIŞ CEPHE MANTOLAMA

İSTANBUL/YALOVA/KAYNARCA

MİSYON & VİZYON

VİZYON

İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Türkiye’de öncü ve dünyada model bir kurum olmak.

MİSYON

İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Helal olsun başka birşey yok süper siniz

  • 5/5

    kardeşim helal olsun başarılarınızın devamını dilerim ıo numarasınız

    Büşra
    Malzemelerimiz çok kaliteli işciliğiniz çok güzel

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00