EGEM ÇATI

Egem Çatı

Avcı Sok No 7 Daire 8 Menemen, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Egem Çatı
Hakan Sönmez
Avcı Sok No 7 Daire 8
Menemen , İzmir
İş Alanları

Çatı tamiratı

Eğem Çatı,izmir Genelinde Ahşap Çatı Uygulaması Yapan Firmalar,izmir Genelinde Kiremit Aktarma Uygulaması Yapan Firmalar,izmir Genelinde Su İzolasyonu Yapan Firmalar,izmir Genelinde Havuz Su İzolasyon Hizmeti Veren Firmalar,izmir Genelinde Trapez Uygulama

Egem Çatı Hakkında

EĞEM ÇATI 

AHŞAP ÇATI 

KİREMİT AKTARMA 

SU İZOLASYONU 

HAVUZ SU İZOLASYONU 

TRAPEZ UYGULAMALARI 

HAKAN SÖNMEZ 

İZMİR MENEMEN

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

 Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız, dürüst çalışma anlayışımızla müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevremize güven vererek kattığımız değeri sürekli ve belirgin biçimde artırmaktır.

 insanlar, binalar ve sorunlar var olduğu sürece, uzman çalışanlarımız ile yaşam alanlarınızın her türlü talebini kalite, güven, hızlı hizmet anlayışı ile yerine getirmek. Başarılı projelere hep birlikte imza atmaktır.

AHŞAP ÇATI ile ilgili görsel sonucu

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    vgjjb

  • 5/5

    urlada çatimi yaptirdim ustalar geldi tek dedikleri biz sunu yapariz biz bunu yapatiz diyerek size bisey anlatamayiz biz kendimizi isimizle anlatiriz gosteririz hicbisey talep etmediler basladilar yaptilar ne yalan siyliyim sasirdim iscilik 1 numara kali

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00