ELİT STONES

Elit Stones

Afyon/iscehisar Iscehisar, Afyon
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Elit Stones
Samet Erkan
Afyon/iscehisar
Iscehisar , Afyon
Elit Stones,afyon Genelinde Mermer İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,afyon Genelinde Mermer İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,afyon Genelinde Doğal Taş İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,afyon Genelinde Andezit İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,afyon Genelinde

Elit Stones Hakkında

ELİT STONES

SAMET ERKAN

MERMER İMALAT VE SATIŞ - DOĞAL TAŞLAR - MERMER SÜTUN - LAVABO - TRAVERTEN - BAZALT TAŞI - ANDEZİT İMALATI VE SATIŞ HİZMETLERİ

AFYON/İSCEHİSAR/KARAHİSAR

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Sektörel gelişmelerin sürekli takipçisi olup, tecrübe ve teknik bilgi birikimlerini kullanarak; Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile güveni, doğruyu ve kaliteyi ön planda tutarak, mutlu birliktelikler kurmak, geliştirmek ve emin adımlarla geleceğe koşmak.

VİZYONUMUZ


Seçkin çalışanlarıyla, Bölgesinde "KALİTE", "GÜVEN" ve "HİZMET ANLAYIŞI" ile itibar gören, sektörünün saygın ve yenilikçi lideri olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    başarılarınızın devamını dilerim gerçekten işinzde 1 numarasınız

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00