ERCAN OTO KURTARMA

Ercan Oto Kurtarma

4 Eylül Sanayi Sitesi 12.a/blok Sivas/merkez Merkez, Sivas
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Ercan Oto Kurtarma
Eyüp Angi
4 Eylül Sanayi Sitesi 12.a/blok Sivas/merkez
Merkez , Sivas
İş Alanları

YOL YARDIM

Oto kurtarma

Ercan Oto Kurtarma,sivas Genelinde Oto Kurtarma Firmaları,sivasta Oto Çekici Firmaları,sivasta Oto Kurtarma Firmaları,sivasta Oto Yol Yardım Firmaları,sivasta Oto Çekici İşleri Yapan Firmalar,sivasta Oto Yol Yardım Hizmeti Veren Firmalar,sivas Merkezde Ot

Ercan Oto Kurtarma Hakkında

ERCAN OTO KURTARMA

EYÜP ANGİ

OTO ÇEKİCİ , OTO KURTARMA , OTO YOL YARDIM

SİVAS/MERKEZ

Vizyon – Misyon

Vizyonumuz

Şu anki konumumuzu siz değerli müşterilerimize borçlu olduğumuzu çok iyi bilmekteyiz ve her zaman sizler için daha iyi olmaya çalışacağız. Toplam kalite, yaşam ve hizmet tarzımız, kara yolu araç taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli gelişme ve iyileşme çabası içinde olmak. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur.Ercan Oto Kurtarma ekibi olarak tüm ilişkilerimizde adaletli, içten,saygılı, dürüst ve açık bir yapı içerisinde olmak önceliklerimizdendir. Şirketimiz kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin saygın ve güvenilir kuruluşu olarak hep daha çok büyümeyi vizyon edinmiştir.

Misyonumuz

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Siz değerli müşterilerimizin sadakatini sağlamak ve taleplerinizi taahhüt ettiğiniz şekilde ve zamanında karşılamak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek ve sürekli büyümek ilkesini benimsemek. Ercan Oto Kurtarıcı ekibimiz , kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilke edinerek hareket etmekteyiz. Müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Bilinçli ve tecrübeli bir işletme hızlı hizmet ve en önemlisi aracıma hiç zarar vermeden götürdüler hayırlı işler dilerim

 • 5/5

  Çok ilgi gösteren ve mütevazi işinin ehli herkesin rahatlıkla irtibata geçebilirsiniz hayırlı işler

 • 5/5

  1numara

 • 5/5

  Güzel

 • 5/5

  helal olsunnnnnnn :) tam vaktinde :)

 • 5/5

  helal olsun ya gerçekten çok iyisiniz :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00