ERDEK ZEYTİNYAĞI

Erdek Zeytinyağı

Adres Bandirma, Balıkesir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

Organik gıda satışı

Erdek Zeytinyağı,balıkesir Genelinde,zeytin-Zeytinyağı Satışı Yapmaktadır.

Erdek Zeytinyağı Hakkında

ERDEK ZEYTİNYAĞI 

ZEYTİNYAĞI SATIŞI

ABUZER SEÇKİN

BALIKESİR BANDIRMA

 

misyon ile ilgili görsel sonucu

Balıkesir Bandırma genelinde zeytinyağı satışı yapan firmalar olarak Uluslararası kabul görmüş standartları, sağlıklı lezzetli ürünler sloganını ve müşteri memnuniyetini ilke edinip; kendini yenilikçi ve mükemmeliyetçi olmaya adamış, üretim ve dağıtım alanında lider kuruluş olmak adına çalışmayı kendisine misyon edinmiştir.

 

Balıkesir Bandırma genelinde zeytinyağı satışı yapan firmalar içinde Besleyici özellikleri olan zeytinyağından farklı olarak yöresel ürünlerin de uzun süreli olarak saklanması aslında yoksul ve göçebe halkın zorunluluklarından birisidir

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    zeytinleriniz çok lezzetli ve uygun fiyata

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00