ERKA SOLUCAN GÜBRESİ

Erka Solucan Gübresi

Merkez, Afyon
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Erka Solucan Gübresi
Erka Solucan Gübresi Afyonda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Erka Solucan Gübresi Hakkında

Vizyonumuz
 

Vizyonumuz, yenilikçilik ve sürekli gelişme yaklaşımı ile uzmanlık üzerine kurulu, malumat üreten, doğal, emin sağlıklı ürünleri ve teknolojileri geliştiren, türkiye’de solucan gübresi sektörünün gelişimine ve sürdürülebilirliğine destek vererek önderlik eden, uluslararası tanınırlığı ve hürmetnlığı yüksek bir şirket olmaktır.

Sizler için en iyi ürünü yapıyoruz

Erka solucan olarak siz değerli üyelerimizin üretiminde yüzde yüz verim sağlamak için tesislerimizde titizlikte çalışıyoruz.

Gelecek zamanlarda ziraat koşulları ele alınarak, sektöründe kaliteden ödün vermiyoruz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Basarilarinizin dewami dilerim.yolunuz acik olsun

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00