ESEN OTO YIKAMA

Esen Oto Yıkama

Paşa Köşkü Mahallesi İsmet Paşa Caddesi No:41 Malatya/battalgazi Battalgazi, Malatya
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Esen Oto Yıkama
Orhan Esenyel
Paşa Köşkü Mahallesi İsmet Paşa Caddesi No:41 Malatya/battalgazi
Battalgazi , Malatya
İş Alanları

oto yıkama

Esen Oto Yıkama,malatya Merkezde Oto Yıkama Firmaları,malatya Merkezde Detaylı Araç Yıkma Hizmeti Verenler,malatya Merkezde Gazla Araç Yıkama Hizmeti Veren Firmalar,malatya Merkezde Araç Motor Yıkama Firmalar,batalgazide Pasta Cila Hizmeti Veren Firmalar,

Esen Oto Yıkama Hakkında

ESEN OTO YIKAMA

OTO YIKAMA , OTO KUAFÖR , PASTA & CİLA , MOTOR YIKAMA , CİHAZLA YIKAMA , İÇ & DIŞ YIKAMA

MALATYA / BATTALGAZİ

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyon

ESEN OTO YIKAMA OLARAK ; faaliyette bulunduğumuz hizmet alanında;  bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en uygun çözümleri sunarak uzun vadeli hizmet vermek, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyen bir şirket olmaktır.

Vizyon

ESEN OTO YIKAMA OLARAK ; Oto Yıkama ve Oto Kuaför hizmetleri ile Vale Hizmetleri’ni bünyesinde en iyi ekipman, en iyi ürün ve en iyi çalışanları barındıran bir  hizmet modeli ile araba kullanıcılarının, kurumsal yönetim anlayışı ile çalışanların ilk tercihi olan bir marka olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Gerçekten Süper Olmuş Emeğinize Sağlık

    Kadir Topbaş
    Aynen öyle Müthiş

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00