ESLEM MERMERİT

Eslem Mermerit

Küçük Balıklı Mah. Çayır Sok. No:3 Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Eslem Mermerit
Ünal Özdemir
Küçük Balıklı Mah. Çayır Sok. No:3
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

Doğaltaş mermer granit

Bursa Osmangazi Genelinde Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı, Mermerit, Tezgah, Lavabo, Mutfak Tezgahı İmalatı Ve Satışı Yapmaktayız.

Eslem Mermerit Hakkında

ESLEM MERMERİT 

MERMERİT HİZMETİ

TEZGAH İMALATI

LAVABO İMALATI

MUTFAK TEZGAH İMALATI

ÜNAL ÖZDEMİR

BURSA OSMANGAZİ

misyon ile ilgili görsel sonucu

​Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir. Döküm mermerit  sektöründeki tüm global yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin Bölgedeki uygulayıcısı ve öncüsü olmayı kendimize misyon edindik. Müşteri memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da çalışanlarımızın güvenliği ve doğayla dost teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde, len ilk firma olmayı, bu hedefini gerçekleştirirken de misyonundan ve ticari ilkelerinden güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır. Bölgede döküm mermerit sektörü denilince akla getaviz vermemeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana geçen kısa sürede kat ettiği yol firmamızın vizyonuna adım adım yaklaştığını doğrular nitelikte olup kaliteli hizmet verme bizi facebook takip edebilirsiniz 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00