1.Uluslararası Şişli Bilim Kongresi

-KONGRE DAVETİ 24-25 , , istanbul şişli

1.Uluslararası Şişli Bilim Kongresi- 1st International Şişli Science Congress

 Kongre / Bilim Teknoloji

 24 Ekim 2019, Perşembe - 25 Ekim 2019, Cuma

 09:00 - 17:00

 Ücretsiz

Etkinlik Detayları

KONGRE DAVETİ 24-25 Ekim 2019

 

Bilimsel bilgi; üretim ve paylaşımla ortaya çıkar, güçlenir. Farklı bilim dalları arasındaki paylaşım ve akademik tartışma platformları, bilimsel bilgiyi daha fazla nitelikli hale getirir. 1. Uluslararası Şişli Bilim Kongresi, bilimsel bilginin ve paylaşımın öneminden hareketle, bilim dünyası ve akademik çalışmalar için yeni bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır. Farklı bilim dallarında çalışmalar yapan bilim insanlarını ve araştırmacıları bir araya getirerek, bilimsel bilgiyi toplum ve dünya yararına sunmak için akademik bir tartışma zemini oluşturmayı hedeflemektedir.  Farklı bilim dallarında güncel ve özgün akademik araştırmaların paylaşılacağı 1. Uluslararası Şişli Bilim Kongresi, bilim insanları ve araştırmacıların yanı sıra sektör temsilcilerinin, uzmanların ve öğrencilerin katılımına da açık olacaktır.

1. Uluslararası Şişli Bilim Kongresi’nde Bilim Kurulu tarafından kabul edilen bildirilerin tam metinleri uluslararası yayınevi (Akademik Teşvik ve Doçentlik başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir.) tarafından kitap bölümü olarak yayımlanacak ve kongre sırasında katılımcılara takdim edilecektir. Bildiri özetleri ise Şişli Meslek Yüksekokulu tarafından yayımlanan bildiri özet kitapçığında yer alacaktır.

 

1.Uluslararası Şişli Bilim Kongresi
Etkinlik No : 2
Tarih : -KONGRE DAVETİ 24-25
Mekan : istanbul şişli
Açık Adres : https://www.etkinlik.com.tr/1-uluslararasi-sisli-bilim-kongresi-1st-international-sisli-science-congress-27419
Web: : http://www.firmannette.com/
Etkinlik Türü: : Kongre

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00