FIRAT BİLİŞİM

Fırat Bilişim

Bahçelievler Mah 2 Sok Fırat Apt Altı No 32 Haliliye, Şanlıurfa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Fırat Bilişim
Fırat Bey
Bahçelievler Mah 2 Sok Fırat Apt Altı No 32
Haliliye , Şanlıurfa
İş Alanları

Telefoncu

Fırat Bilişim,şanlıurfa Genelinde Bilişim Hizmeti Veren Firmalar,şanlıurfa Genelinde Gsm Tamir Hizmeti Veren Firmalar,şanlıurfa Genelinde Güvenlik Sistemi Hizmeti Veren Firmalar,şanlıurfa Genelinde Teknik Servis Hizmeti Veren Firmalar,şanlıurfa Genelinde

Fırat Bilişim Hakkında

FIRAT BİLİŞİM 

BİLİŞİM

GSM TAMİRİ

GÜVENLİK SİSTEMİ

TEKNİK SERVİS

2.EL TELEFON 

2.EL NOTEBOOK 

YAZILIM GÜNCELLEME

FIRAT BEY

ŞANLIURFA HALİLİYE

misyon ile ilgili görsel sonucu

Bilişim sektöründeki ihtiyaçlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize çözüm çeşitliliğini; doğru ürünü, doğru markayı ve fiyat avantajını hızlı bir biçimde sağlamaktır.

Vizyonumuz

Bulunduğumuz bölge genelinde “Sorunsuz Hizmet Kusursuz Memnuniyet” politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ve bulunduğumuz bölgede sektöre yenilikler katarak sektöründe lider olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00