FKİ GÜZELLİK MERKEZİ

Fki Güzellik Merkezi

Güzel Yalı Mahallesi Yalıkent Sitesi Güzel Yalı Caddesi No:30/a Rize/pazar Pazar, Rize
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Fki Güzellik Merkezi
Ekrem İslamoğlu
Güzel Yalı Mahallesi Yalıkent Sitesi Güzel Yalı Caddesi No:30/a Rize/pazar
Pazar , Rize
Fki Güzellik Merkezi,rize Genelinde Güzellik Merkezleri,rizede Lazer Epilasyon Uygulaması Yapan Firmalar,rizede Cilt Bakım Gençleştirme Hizmeti Veren Firmalar,rizede Cilt Bakım Uygulaması Yapan Firmalar,rizede En İyi Güzellik Merkezleri,rizede Dövme Silim

Fki Güzellik Merkezi Hakkında

FKİ GÜZELLİK MERKEZİ

EKREM İSLAMOĞLU

LAZER EPİLASYON , CİLT BAKIMI VE GENÇLEŞTİRME , DÖVME SİLİMİ , DİYETİSYEN , BÖLGESEL İNCELME

RİZE/PAZAR

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Fki Güzellik Merkezi olarak öncelikli misyonumuz; güzellik ve estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek, bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli estetisyenler yetiştirmektir.

Önem verdiğimiz diğer misyonumuz ise franchise sistemi ile markamızı tüm Türkiye genelinde yaygınlaştırmak ve bu doğrultuda franchise’larımıza gereken destekle tecrübe aktarımını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; güzellik ve estetik sektöründe kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı sistemi Türkiye ve Avrupa öncelikli olmak üzere tüm dünyada yaygınlaştırmak için şubeler kurarak Fki güzellik merkezini dünya markası yapmaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten süpersiniz ben bayıldım yaptıkları işi çok ama çok severek yapıyolar :)

  • 5/5

    harikasınız diyecek başka birşey bulamıyorum ya herkese tavsiye ederim kesinlikle gidip bu firmayı bir deneyin :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00