FUAT BİNGÖL BOYA ALÇI 0535 442 03 25

Fuat Bingöl Boya Alçı 0535 442 03 25

Adres Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Fuat Bingöl Boya Alçı 0535 442 03 25
Fuat Bingöl
1 .
İş Alanları

ticaret

İstanbul Geneli Boya, Alçı, İç Mantolama, Karizma Boyası, İtalyan Boyası, Dış Cephe İşleriniz Ustalarımız Tarafından Özenle Yapılmaktadır.

Fuat Bingöl Boya Alçı 0535 442 03 25 Hakkında

FUAT BİNGÖL BOYA ALÇI 0535 442 03 25 

BOYA 

ALÇI

İÇ MANTOLAMA

İTALYAN BOYA

DIŞ CEPHE 

FUAT BİNGÖL

İSTANBUL MERKEZ

misyon ile ilgili görsel sonucu

FUAT BİNGÖL;İstanbulda;boya, alçı, iç mantolama, karizma boyası, italyan boyası, dış cephe hizmetlerimiz,Geleneklerinden aldığı gücü çağdaş üretim, süreç bazlı yönetim ve risk temelli düşünmenin yönetim teknikleri ile birleştirerek, yürürlükteki kanuni ve düzenleyici gereklilikleri karşılayan, müşteri memnuniyetini artırırken, üretim ve hizmetin çevresel olumsuz etkilerini azaltarak, kirliliğin önlenmesini, çevrenin korunmasını ilke edinerek, İş Sağlığı ve Güvenliğini ön planda tutup, yetişmiş lider insan kaynağı ile performansı yüksek, uygun proseslerin ve ilgili tarafların desteğini ilke edinen bir grup olmaktır.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ve yakın komşularında, bulunduğu her sektörde liderliğe aday olan, tüm iş ortaklarıyla iyi ilişkiler içinde değer yaratan, istanbul genelinde boya, alçı, iç mantolama, karizma boyası, italyan boyası, dış cephe hizmetlerinde ülkenin bu hizmetleri veren ilk beş firmasından birine sahip olan grup olmaktır.

Bu vizyonun gerçekleşmesi için  yıllık dönemlerde ara hedefler belirleyecek ve bu hedeflerin sonuçlarını gözden geçirecektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    EN KALİTELİ BOYA SATIŞI YAPIYORLAR

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00