GAYEM TEMİZLİK

Gayem Temizlik

Niğde Bor Fatih Mah 72 Bor, Niğde
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Gayem Temizlik
Kadriye Şahin
Niğde Bor Fatih Mah 72
Bor , Niğde
İş Alanları

TEMİZLİK HİZMETİ

Gayem Temizlik,niğde Genelinde Gayem Temizlik Hizmeti Veren Firmalar,niğde Genelinde İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Veren Firmalar,niğde Genelinde Ev Temizliği Hizmeti Veren Firmalar,niğde Genelinde Merdiven Temizliği Hizmeti Veren Firmalar,borda Gayem T

Gayem Temizlik Hakkında

GAYEM TEMİZLİK

TEMİZLİK HİZMETİ

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

EV TEMİZLİĞİ

MERDİVEN TEMİZLİĞİ

KADRİYE ŞAHİN

NİĞDE BOR

misyon ile ilgili görsel sonucu

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ürünleri sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Ellerinize saglik bunyenizde 1 numarasiniz????????????

    Gayem temizlik
    Sağol yasemin hanim tesekkür ediyorum sizinde ellerinizeesaglik

  • 5/5

    tertemiz olmuş ellerinize sağlık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00