GOLD KEPENK

Gold Kepenk

Maraşan Fevzi Çakmak Cad 522 Sok Yenimahale Bulanik, Muş
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Gold Kepenk
Kamuran Yeşilkaya
Maraşan Fevzi Çakmak Cad 522 Sok Yenimahale
Bulanik , Muş
İş Alanları

Kepenk sistemleri

Gold Kepenk,muşta Demir Doğrama Uygulaması,muşta Alüminyum Doğrama Uygulaması,muşta Cam Balkon Uygulaması,muşta Duşakabin Satışı,muşta Otomatik Kepenk Uygulaması,muşta Fotoselli Kapı Satışı,bulanıkta Demir Doğrama Uygulaması,bulanıkta Alüminyum Doğrama Uy

Gold Kepenk Hakkında

GOLD KEPENK 

DEMİR DOĞRAMA 

ALÜMİNYUM DOĞRAMA 

CAM BALKON 

DUŞAKABİN

OTOMATİK KEPENK 

FOTOSELİ KAPI 

KAMURAN YEŞİLKAYA 

MUŞ BULANIK 

MİSYON VİZYON ile ilgili görsel sonucu

Çalışma sistemimiz asla üretip satmak değildir. Her türlü teknik hizmet ve servis anlayışımızla ürünlerimizin arkasındayız. Biliyoruz ki sadece bu sektörde değil tüm sektörler de yaşanılan en büyük sıkıntı satış sonrası servis hizmetidir. Siz bu hizmeti kusursuz yapabilirseniz, başka hiç bir çaba göstermenize gerek kalmayacaktır ve bu anlayış ile yolumuza devam etmekteyiz.

VİZYON
Firma olarak şuna inanıyoruz ki, sistem üretiminin her basamağında, profilden en küçük vida parçasına kadar doğru tercihler tüm sistemin kalitesini garanti altına alır. Bu anlamda, sisteme katılan en ufak parça kaliteli üretimin maksimum konfor ve güvenliğin ölçütüdür. Ve biliyoruz ki bir ürünün kalitesi şirketin tamamının kalitesinin aynasıdır. Bu anlayışla çıktığımız yolda, kaliteli malzeme, üstün hizmet anlayışı ve sorumluluk beraberinde başarımızı getirecektir.

Tekrar söylüyoruz “Başaramamamız için hiçbir neden göremiyoruz ve biz bu işi iyi biliyoruz”

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00