GÜLSEN VİDANJÖR

Gülsen Vidanjör

Bahçelievler Mah Yakuplu 3 Sokak No 2 marmara-ereglisi, Tekirdağ
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Gülsen Vidanjör
Orhan Gülsen
Bahçelievler Mah Yakuplu 3 Sokak No 2
marmara-ereglisi , Tekirdağ
İş Alanları

SU TESİSAT

Gülsen Vidanjör,tekirdağda Pis Su Çekimi Yapan Firmalar,tekirdağda Yağmur Suyu Çekimi Yapan Firmalar,tekirdağda Foseptik Çekimi Yapan Firmalar,tekirdağda Ev Su Baskın Çekimi,tekirdağda Fabrika Pis Su Çekimi,marmarada Pis Su Çekimi Yapan Firmalar,marmarada

Gülsen Vidanjör Hakkında

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

​Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ve vidanjör tıkanıklık sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve vidanjör hizmeti ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

 

Temizlik Şirketi

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00