GÜVEN PEN

Güven Pen

Koop Mahallesi 1717.sokak No:6 Siirt/merkez/aydınlar Aydinlar, Siirt
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Güven Pen
Serkan Barın
Koop Mahallesi 1717.sokak No:6 Siirt/merkez/aydınlar
Aydinlar , Siirt
Güven Pen,siirt Genelinde Pen Hizmeti Veren Firmalar,siirtte Pvc Hizmeti Veren Firmalar,siirtte Sineklik Satışı Yapan Firmalar,siirtte Mermer Satışı Yapan Firmalar,siirtte Kapı Pencere Satışı Yapan Firmalar,siirtte Mermer Hizmeti Veren Firmalar,siirtte Pv

Güven Pen Hakkında

GÜVEN PEN

SERKAN BARIN

PVC HİZMETİ , SİNEKLİK SATIŞI , MERMER SATIŞI , KAPI PENCERE SATIŞI , PVC MONTAJI

SİİRT/AYDINLAR/MERKEZ

Vizyon-Misyon

MİSYONUMUZ

Sektörde kaliteli iş yaparak bilinir olmayı, çok reklam vererek bilinir olmaya tercih ediyoruz. Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz. Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz. Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak "gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak" olduğuna inanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmek.

Alıcısına da kazandıracak fiyat üzerinden pazarlama yaparak yatırımcılarımıza değer üretmek.Geleneksel aile değerlerini koruyarak projelerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmak.

Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyet oranımızı en yüksek seviyede tutarak markalaşma sürecini planlamak, yürütmek, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek.Tüm bunların paralelinde, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Mükellef

 • 5/5

  Mükellef

 • 5/5

  Mükellef

 • 5/5

  Mükellef

 • 5/5

  Mükellef

 • 5/5

  Mükellef

 • 5/5

  Mükellef

 • 5/5

  gerçekten çok kaliteli işleri yapıyolar harikasınız :) başarılarınızın devamını dilerim .

  Memet
  Yetkili servis ariyum yardımcı olabilir misiniz siirteyim makinalarimin

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00