HACI ABİ TANTUNİ

Hacı Abi Tantuni

Adres Maltepe, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Hacı Abi Tantuni
Mehmet Mahsun Aktay
İş Alanları

ticaret

LOKANTA RESTAURANT

Hacı Abi Tantuni,istanbul Genelinde Tantuni Satışı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Tantuni Nerede Yenir,istanbul Genelinde En Yakın Tantuni Firmaları,istanbul Genelinde En Kaliteli Tantuni Satışı,istanbul Genelinde Çorba Nerede Yenir,istanbul Genelinde

Hacı Abi Tantuni Hakkında

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

lokanta ve restaurant sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

tantuni ile ilgili görsel sonucu

içli köfte ile ilgili görsel sonucuçorba ile ilgili görsel sonucu

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Mükemmel

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00