HALİL ŞİMŞEK

Halil Şimşek

Beylikdüzü, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Halil Şimşek
Halil Şimşek
İş Alanları

Kişisel bakım merkezi

Halil Şimşek İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir .

Halil Şimşek Hakkında

Köpek gibi düşünün

Vizyonumuz

İstanbulda yüksek teknolojik hedefleri olan ve ülkesine karşı sorumluluk taşıyan güvenli, başarılı, alan kişi memnuniyetini ön planda tutan, milli ve uluslararası alanda ayırtedilebilir bir marka yaratmaktır.

Misyonumuz 

Beylikdüzünde bilişim teknolojilerinde son teknolojiyi kullanarak satın alan ihtiyaçlarına nazaran hızlı, uygun maliyetli ve emin çözümler sunmak.öğrenim ve danışmanlık sektöründe devamlı tercih edilen kuruluş olmak.

Firmamız öncelikle arge bünyesinde yaptığı çalışmalarla , her daim  kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmiş, siz tüketicilere sağlıklı ve organik yem üretmek ilkesinden hiçbir zaman ayrılmamıştır.

Firmamız arge bünyesinde yapacağı projelerle  daha çok çeşit üretmenin izini sürer. Siz dostlarımıza vakitında üretim, sevkiyat ve en iyi hizmeti sunmanın başlıca hedeflerindendir.

Bununla beraber  türkiye'nin ekonomisine ivme kazanmıştırrmak ismina ihracat saysıcaklıknı çoğaltmak hedeflerimizdendir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00