HARİRE MARDİN

Harire Mardin

1 Cadde Kuyumcular Çarşısı No 208 Merkez, Mardin
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Harire Mardin
Ersan Özer
1 Cadde Kuyumcular Çarşısı No 208
Merkez , Mardin
İş Alanları

Cafeterya

Harire Mardin,mardinde Kahve Satışı Yapan Firmalar,mardinde Yöresel Ürünler Satışı Yapan Firmalar,mardinde Yöresel Ürünler Satışı,mardinde Harire Tatlı Satışı Yapan Firmalar,mardinde Harire Tatlı Nerede Yenir,mardinde Dibek Kahvesi Nerede İçilir,mardinde

Harire Mardin Hakkında

MİSYONUMUZ


Daima en kaliteli ürünleri, güvenilir üretim alanında, hijyenik bir ortamda hazırlayıp doğru fiyat politikasıyla müşteriye sunmak.

VİZYONUMUZ


Değerlerimizin dışına çıkmadan ürünlerimizi müşterilerimize bugün ve yarınlarda taze ve kaliteli olarak sunmak, lezzetlerimizi başta Sakarya olmak üzere tüm Türkiye ve Avrupa’ya  yaymak..

DEĞERLERİMİZ


  • Kaliteli ve uzman kadro
  • Temiz,  hijyenik,  güvenilir üretim
  • En iyi üretim ile sağlıklı kaliteli lezzetli adil ürünler
  • Taze, bol, kaliteli ürünler
  • Güler yüzlü hızlı hizmet
  • Yasalara uygun üretim ve hizmet

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00