HATAY DELTA DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Hatay Delta Doğalgaz Mühendislik San.tic.ltd.şti

Cumhuriyet Mahallesi Avukat Feyzullah Kıyıklık Caddesi No:77/a Hatay/kırıkhan Kirikhan, Hatay
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Hatay Delta Doğalgaz Mühendislik San.tic.ltd.şti
Kadir Daşer
Cumhuriyet Mahallesi Avukat Feyzullah Kıyıklık Caddesi No:77/a Hatay/kırıkhan
Kirikhan , Hatay
Hatay Delta Doğalgaz Mühendislik San.tic.ltd.şti,hatay Genelinde Doğalgaz Hizmeti Veren Firmalar,hatayda Klima Satışı Yapan Firmalar,hatayda Kombi Satışı Yapan Firmalar,hatayda Kombi Montajı Yapan Firmalar,hatayda Tesisat Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar

Hatay Delta Doğalgaz Mühendislik San.tic.ltd.şti Hakkında

HATAY DELTA DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ

KADİR DAŞER

DOĞALGAZ - KLİMA SATIŞI - KOMBİ SATIŞI VE MONTAJI - PETEK SATIŞI VE MONTAJI - SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ - ISI POMPASI - ELEKTRİKLİ KOMBİ - MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ - KAT KALORİFERİ

HATAY/KIRIKHAN

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz

Sektöründeki hizmet uygulamalarıyla farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve Bölgesinde tercih edilen lider bir kurum olmak.

Misyonumuz

Hızlı bir değişim içinde olan dünyada, tüm tesisat teknolojisindeki yenilikleri yakından takip etmek ve bu yeniliklerin en kısa zamanda uygulanmasını sağlamak amacıyla ,Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile mükemmele ulaşmak. Doğru strateji ve taktiklerle, kaliteli hizmet sektörüyle adından söz ettiren ülke çapında marka olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00