HAYRAN SÜT

Hayran Süt

Sakarya/karapürçek Karapürçek, Sakarya
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Hayran Süt
Fatih Karaaslan
Sakarya/karapürçek
Karapürçek , Sakarya
Hayran Süt,sakarya Genelinde Süt Ve Süt Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,sakaryada Süt Ve Süt Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,sakaryada Peynir Satışı Yapan Firmalar,sakaryada Et Ve Et Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,sakaryada Kurbanlık Hayvan Satışı Yapan Fir

Hayran Süt Hakkında

HAYRAN SÜT

FATİH KARAASLAN

PEYNİR SATIŞI , SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SATIŞI , ET VE ET ÜRÜNLERİ SATIŞI , KURBANLIK , ADAKLIK , CANLI HAYVAN ALIM VE SATIMI

SAKARYA/KARAPÜRÇEK

Vizyon & Misyon

Misyon
SÜT VE SÜT ürünleri sektöründe, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, yaygın dağıtım ağı ile etik değerlerinin bilincinde olarak kalite standartlarına uygun ürün üreten ve dağıtan, sürdürülebilir karlılıkla ekonomiye değer katan, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir üretim işletmesi olmaktır.

Vizyon
Modern üretim tesislerini nitelikli iş gücü ile birleştiren, müşteri ve insan kaynağını en önemli sermayesi kabul eden, gelecekte fark ve değer yaratan, tüm paydaşlarının parçası olmaktan gurur duyduğu bir firma olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    ürünleriniz çok taze ve çok kaliteli çok teşekkür ederiz :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00