İPEK CAM

İpek Cam

İldem Cumhuriyet Mah. Vatan 1.sk 13/ae Çarşı İldem Melikgazi, Kayseri
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İpek Cam
Cengiz Atmaca
İldem Cumhuriyet Mah. Vatan 1.sk 13/ae Çarşı İldem
Melikgazi , Kayseri
İş Alanları

Camcı

İpek Cam,kayseri Merkezde Mobilya Aynası Yapan Firmalar,kayseri Merkezde Banyo Aynası Yapan Firmalar,melikgazide Cam Aynaları İmalatı Yapan Firmalar,melikgazide Dekorasyon Tadilat İşleri Yapan Firmalar,melikgazide Balkon Camları Yapan Firmalar,kayseri Mel

İpek Cam Hakkında

İPEK CAM

MİSYON & VİZYON

Müşteri taleplerini son teknolojiyi kullanarak en kısa zamanda karşılama bilincindeki personel ile yüksek standartları yakalamak ve müşteri memnuniyetindeki çıtayı bir basamak daha yukarıya taşımayı hedeflemekteyiz.                                 

Teknolojiyi yakından takip eden, insana ve makinaya doğru yatırımlar yaparak ürün yelpazesini standartların üzerine çıkaran, müşterilerin taleplerini eksiksiz karşılayan ve sektörün vazgeçilmezi olan bir firma zihniyetiyle haraket etmekteyiz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00