İREM TEKSTİL PROMOSYON

İrem Tekstil Promosyon

Maltepe Mah Piyale Paşa Sok No 1 / A Merkez, Balıkesir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İrem Tekstil Promosyon
Enver Savaş
Maltepe Mah Piyale Paşa Sok No 1 / A
Merkez , Balıkesir
İş Alanları

Tekstil

İrem Tekstil Promosyon,balıkesirde Okul Kıyafetleri Satışı Yapan Firmalar,balıkesirde Özel Güvenlik Elbiseleri Satışı Yapan Firmalar,balıkesirde En Güzel Kıyafet Satışı Yapan Firmalar,balıkesir Merkezde Okul Kıyafetleri Satışı Yapan Firmalar,balıkesir Mer

İrem Tekstil Promosyon Hakkında

İREM TEKSTİL PROMOSYON

ŞAPKA

PENYE 

LACOS 

SİVİT

ANERLOG 

YELEK 

TULUM 

OKUL KIYAFETLERİ 

ŞAPKA 

KALEM 

ÇAKMAK 

ECZANE ÇANTALARI 

İŞ ELBİSELERİ

PENYE 

LACOS SWEAT

ANERLOG YELEK

TULUM

OKUL KIYAFETLERİ

ŞAPKA
KALEM 

ÇAKMAK

ECZANE ÇANTALARI

ENVER SAVAŞ

BALIKESİR  MERKEZ

misyon ile ilgili görsel sonucu

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir  çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

 

İnsanlara giyim zevklerine uygun ve kendilerini özgür hissedebilecekleri kaliteli ürünler sunmak. Sektörün değişen taleplerini hızlı şekilde karşılayarak, istikrarlı kaliteli üretimi ile güvenin simgesi olman bir firma olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    hayırlı işler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00