ISPARTA PİDE VE IZGARA FAST FOOD

Isparta Pide Ve Izgara Fast Food

Bağlar Mah. 111. Cad O/122 Merkez, Isparta
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

Restaurant lokanta

Isparta Pide Ve Izgara Fast Food,ıspartada,pide-Izgara-Güveç-Lahmacun-Sütlaç-Saç Kavurma-Karışık Izgara Hizmetleri Vermektedir.

Isparta Pide Ve Izgara Fast Food Hakkında

ISPARTA PİDE VE IZGARA FAST FOOD

PİDE

IZGARA

GÜVEÇ

FAST FOOD

LAHMACUN

KABAK TATLISI

FIRIN SÜTLAÇ

SAC KAVURMA

KARIŞIK IZGARA

ÇOBAN KAVURMA

URFA KEBAP

RESTORAN HİZMETİ 

DÜLEYMAN DERİCİ

ISPARTA MERKEZ 

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

ISPARTA PİDE VE IZGARA FAST FOOD OLARAK: müşterilerinin değişen beklentilerine değer yaratan çözümler bularak, tedarikçileri ile bütünleşen çağdaş yönetim yaklaşımları ile hizmet ve ürün kalitesinden ve verimlilikten ödün vermeden, hedef ve maliyet odaklı sürdürülebilir karlı büyümeyi hedeflemektedir.

VİZYON

Isparta Merkez'de Restoran Faaliyeti Gösterdiğimiz pide-ızgara-güveç-lahmacun-sütlaç-saç kavurma-karışık ızgara çeşitlerinde Referans Gösterilen Öncü Bir Lokanta Olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    YEMEKLERİ BAYA LEZZETLİ ELLERİNİZE SAĞLIK

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00