İSTANBUL YAPI ÜRÜNLERİ

İstanbul Yapı Ürünleri

Kocasinan Mahallesi Acı Çeşme Sokak No:47/1 Kırklareli/lüleburgaz Lüleburgaz, Kırklareli
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İstanbul Yapı Ürünleri
Ömer Mert
Kocasinan Mahallesi Acı Çeşme Sokak No:47/1 Kırklareli/lüleburgaz
Lüleburgaz , Kırklareli
İş Alanları

ticaret

İstanbul Yapı Ürünleri,kırklareli Lüleburgaz Genelinde Yapı Ürünleri Satışı Yapan Firmalar, Lüleburgazda Yapı Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,kırklarelide Duşakabin Üretimi Ve Satışı Yapan Firmalar,lüleburgazda Duşakabin Üretimi Ve Satışı Yapan Firmalar .

İstanbul Yapı Ürünleri Hakkında

İSTANBUL YAPI ÜRÜNLERİ

ÖMER MERT

DUŞAKABİN ÜRETİMİ (İYÜ DUŞAKABİN ) -  ECA - GÜRAL - TURKUAZ - İDEVİT - NEWARC - VİTRİFİYE - KÜTAHYA - ETİLİ - PERA -YURTBAY - EGE SERAMİK- GLOBAL BOYA BÖLGE TOPTANCILIK - 

KIRKLARELİ/LÜLEBURGAZ

Misyon / Vizyon​

Misyon


"Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan "stratejik bir portföyü" paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek"

Vizyon


"Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak"

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00