İZMİR PARTİ ORGANİZASYON

İzmir Parti Organizasyon

İzmir/bayraklı bayrakli, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İzmir Parti Organizasyon
Ayşe Kaya
İzmir/bayraklı
bayrakli , İzmir
İş Alanları

Organizasyon hizmetleri

İzmir Parti Organizasyon,izmir Genelinde Organizasyon Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Doğum Günü Organizasyon Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Düğün Organizasyon Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Nişan Organizasyon Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Sünnet Organiza

İzmir Parti Organizasyon Hakkında

İZMİR PARTİ ORGANİZASYON

KALİTELİ BİR ŞEKİLDE ÖZEL ANILARINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİRELİM

AYŞE KAYA

DOĞUM GÜNÜ , DÜĞÜN , NİŞAN , SÜNNET , HASTANE ODASI , HER TÜRLÜ ORGANİZASYON HİZMETİ , PARTİ , MEVLÜT , MEZUNİYET , DOĞUM FOTOĞRAF ÇEKİMİ , PARTİ ORGANİZASYONU , SÖZ MASASI , 1 YAŞ DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYON

İZMİR/BAYRAKLI

MİSYON/VİZYON

MİSYON

İZMİR PARTİ ORGANİZASYON OLARAK ; Tüm faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, ve başarma azmi ile hareket edip sektörde en iyi olma başarısını sürdürmek.

Başarma azminden aldığı güçle, daima kendisinden ve rakiplerinden daha iyiyi yaparak farklı olmak için çalışmaktadır.

İZMİR PARTİ ORGANİZASYON OLARAK ;  Her zamanki önceliği müşteri memnuniyetini maksimize etmek ve bu memnuniyeti artırmak için müşterileri ile yakın temasta olarak onların önceliklerini, ihtiyaç ve beklentilerini belirler ve hızlı bir şekilde çözüm önerisi sunar.

VİZYON

Başta İZMİR olmak üzere Türkiye her noktasında yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşterileri memnuniyetini ön planda tutarak, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir organizasyon firmasından daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider organizasyon firması olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten çok kaliteli ve çok güzel bir yer herkese tavsiye ederim

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00