KADIOĞLU METAL HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Kadıoğlu Metal Hurda Ve Geri Dönüşüm

Yaylacık Mahallesi 42.sok 15/1 Aşağı Çakıllar Mevki Nilüfer, Bursa
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Kadıoğlu Metal Hurda Ve Geri Dönüşüm
Naci Kalkan
Yaylacık Mahallesi 42.sok 15/1 Aşağı Çakıllar Mevki
Nilüfer , Bursa
İş Alanları

GERİ DÖNÜŞÜM

Kadıoğlu Metal Hurda Ve Geri Dönüşüm Bursa Geneli Metal Hurda Geri Dönüşümü,kadıoğlu Metal Hurda Ve Geri Dönüşüm Bursada Konteyner Kasalarla Atık Hurda Geri Dönüşümü,kadıoğlu Metal Hurda Ve Geri Dönüşüm Nilüferde Talaş Geri Dönüşüm Hizmetleri,kadıoğlu Met

Kadıoğlu Metal Hurda Ve Geri Dönüşüm Hakkında

Misyonumuz

Temiz, doğal kaynakları korunmuş, sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla var olan bir çevrede yaşamanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz.

Vizyonumuz

Öncelikle kendi etkinlik alanımızda olmak üzere Türkiye'de ve Dünya'da ulaşabileceğimiz her yere ulaşarak çevre farkındalığı oluşturmak ve buralarda çevre farkındalığı oluşturarak geri dönüşüme ham madde tedariği sağlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    başarılar diliyorum

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00