KAPLAN YAPI İNŞAAT

Kaplan Yapı İnşaat

Adres Esenyurt, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Kaplan Yapı İnşaat
Burhan Kaplan
İş Alanları

ticaret

Kaplan Yapı İnşaat,istanbul Genelinde Şap Beton Uygulama Hizmeti Veren Firmalar,istanbul Genelinde Helikopterli Şap Uygulaması Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Zemin Epoksi Uygulaması Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Şağ Uygulaması Yapan Firmalar,tekird

Kaplan Yapı İnşaat Hakkında

 

VizyonumuzSektörde istikrar sağlayarak sürekli, sağlıklı bir şekilde büyümek ve örnek alınan bir firma haline gelmek. Eserlerimizin kaliteli bir şekilde oluşmasını sağlamak ve müşterilerimiz için ilk sırada yer almak.

MisyonumuzMüşteri memnuniyetini her şeyin önüne alarak müşterilerimize layık güvenli hizmet sunmak. Sürekli gelişerek ve büyüyerek sektörün önde gelen firmalarından olmak.  Yapı sektöründeki gelişmeleri takip ederek bu gelişmelere katkıda bulunmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00