KAR ŞARKÜTERİ

Kar Şarküteri

Dr.cemil Bengü Cd Kağıthane, İstanbul
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Kar Şarküteri İstanbul,kar Şarküteri Kağıthane,tarhana,süt Ürünleri,köy Ürünleri,süt Ürünleri,bal Çeşitleri, Devekuşu Yumurtası, Kasap Sucugu, Zeytin, Zeytin Yagı, Ev Yapımı Recel Ceşitleri, Ezine Peyniri,

Kar Şarküteri Hakkında

KAR ŞARKÜTERİ

TARHANA

BAL ÇEŞİTLERİ

SÜT ÜRÜNLERİ

KÖY ÜRÜNLERİ

BILDIRCIN YUMURTASI

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Kalite anlatılmaz tadılır duruşu ilgi alaka hizmet 10 numara tavsiye ederim

  • 5/5

    Gerçekten işine önem veren bir firma başarılarının devamını diliyoruz

    Fatih karkar
    Teşekkür ederiz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00