KARKOÇ KOMBİ

Karkoç Kombi

Eskişehir/tepebaşı tepebasi, Eskişehir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Karkoç Kombi
Ömer Koçak
Eskişehir/tepebaşı
tepebasi , Eskişehir
İş Alanları

ticaret

beyaz eşya servisi

Karkoç Kombi,eskişehir Genelinde Kombi Bakım Ve Onarımı Yapan Firmalar,eskişehirde Kombi Bakım Servi Hizmeti Veren Firmalar,eskişehirde Çamaşır Makinesi Bakımı Yapan Firmalar,eskişehirde Buzdolabı Makinesi Bakımı Yapan Firmalar,eskişehirde Klima Bakımı Ya

Karkoç Kombi Hakkında

KARKOÇ KOMBİ

ÖMER KOÇAK

KOMBİ BAKIM SERVİSİ , ÇAMAŞIR MAKİNASI BAKIMI , BUZ DOLABI VE KLİMA BAKIMI , TÜPLÜ DOĞALGAZ BAKIMI , 7/24 SERVİS , DEMİR DÖKÜM KOMBİ BAKIMI

ESKİŞEHİR/TEPEBAŞI

MİSYON/VİZYON

Vizyonumuz

Sektöründeki hizmet uygulamalarıyla farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve Bölgesinde tercih edilen lider bir kurum olmak.

Misyonumuz

Hızlı bir değişim içinde olan dünyada tüm teknolojisindeki yenilikleri yakından takip etmek ve bu yeniliklerin en kısa zamanda uygulanmasını sağlamak amacıyla ,Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile mükemmele ulaşmak. Doğru strateji ve taktiklerle, kaliteli hizmet sektörüyle adından söz ettiren ülke çapında marka olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kardeşim süpersiniz :) işinizi hakkıyla yapıyorsunuz :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00