KAYA TİCARET CANLI HAYVAN ALIM-SATIM

Kaya Ticaret Canlı Hayvan Alım-Satım

Adres Mengen, Bolu
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Kaya Ticaret Canlı Hayvan Alım-Satım,boluda Hayvan Alım Satımı Yapmaktadır.

Kaya Ticaret Canlı Hayvan Alım-Satım Hakkında

KAYA TİCARET CANLI HAYVAN ALIM-SATIM

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN SATIMI 

BÜYÜKBAŞ HAYVAN SATIMI

ADAKLIK KURBAN

VOLKAN KAYA

BOLU MENGEN

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak benimseyerek ; güvenilir, kaliteli, sağlıklı,hijyenik ve lezzetli hizmetler sunarak yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekenbir firma olmak.

Vizyonumuz

Bolu Mengende hayvan alım satımı yapan firmalar olarak Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, en önemlisi de hayvancılık sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.

 
Bolu Mengende hayvan alım satımı yapan firmaların lideriyiz. Hizmetlerini sunarken kalite velezzetten ödün vermeden maksimum müşterimemnuniyetini hedeflemekte ve hizmetlerinde dürüst,saygılı, adil, açık ve şeffaf olmaya özen göstermektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kurbanlık hayvan satışları yapıyor

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00