KAYSI ISI

Kaysı Isı

Kayseri Sanayi Mah. 60008 Cad No:27/a Merkez, Kayseri
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Kaysı Isı,kayseri Genelinde,güneş Enerji Satışı Yapmaktadır.

Kaysı Isı Hakkında

KAYSI ISI

GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

GÜNEŞ ENERJİSİ

MAHMUT KAYSI

KAYSERİ

misyon ile ilgili görsel sonucu

Sektöründeki hizmet uygulamalarıyla farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve Bölgesinde tercih edilen lider bir kurum olmak.

Misyonumuz

kayseri genelinde güneş enerji sistem hizmeti veren firmalar arasında, Hızlı bir değişim içinde olan dünyada tüm teknolojisindeki yenilikleri yakından takip etmek ve bu yeniliklerin en kısa zamanda uygulanmasını sağlamak amacıyla ,Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile mükemmele ulaşmak. Doğru strateji ve taktiklerle, kayseri genelinde güneş enerji montajı yapan firmalar içinde kaliteli hizmet sektörüyle adından söz ettiren ülke çapında marka olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    güneş enerjileriniz çok kaliteli güvenilir hizmetin adresi

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00