KESTANE MUSTAFA

Kestane Mustafa

Adres Karacabey, Bursa
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Vizyonumuz Kalitemiz

Kestane Mustafa Hakkında

Vizyon - Misyon

Vizyonumuz

Şirket olarak vizyonumuz kestane sektöründeki engin tecrubemizi, titizliğimizi ve kalitemizle birleştirerek kendini sürekli yenileyen bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz,insan sağlığı için çok önemli olan kestane hijyenik koşullarda ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak hazırlayarak, en uygun fiyatla sunmaktır. Gururla bahsettiğimiz geçmişizden, güvenli ve saglıklı bir geleceğe KESTANE MUSTAFA diyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Her bütçeye uygun her boyda mahsul bulunmakta dır.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00