KILIÇ ELEKTRİK HIRDAVAT

Kılıç Elektrik Hırdavat

Ankara Merkez, Ankara
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

elektrikçi

Kılıç Elektrik Hırdavat,ankara Genelinde El Aletleri Satışı Yapan Firmalar,ankara Genelinde Elektrik Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar,ankara Genelinde Hırdavat Satışı Yapan Firmalar,ankara Genelinde Boya Tabancası Satışı Yapan Firmalar,ankara Genelinde P

Kılıç Elektrik Hırdavat Hakkında

KILIÇ ELEKTRİK HIRDAVAT

EL ALETLERİ 

ELEKTRİK MALZEMELERİ 

ELEKTRİKÇİ 

ELEKTRİK-ELEKTRONİK ALETLER 

YAPIŞTIRMA MAL 

BOYA TABANCASI 

PLASTİK ÜRÜNLER 

ZEKİ KILIÇ 

ANKARA MERKEZ 

misyon ile ilgili görsel sonucu

Sektöründeki hizmet uygulamalarıyla farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve Bölgesinde tercih edilen lider bir kurum olmak.

Misyonumuz

Hızlı bir değişim içinde olan dünyada tüm teknolojisindeki yenilikleri yakından takip etmek ve bu yeniliklerin en kısa zamanda uygulanmasını sağlamak amacıyla ,Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile mükemmele ulaşmak. Doğru strateji ve taktiklerle, kaliteli hizmet sektörüyle adından söz ettiren ülke çapında marka olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    el aletleri satıyorlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00