KİLİM İNŞAAT

Kilim İnşaat

Yeni Mahalle Şehit Mehmet Türksever Bulvarı No:37 Bingöl/solhan/merkez Solhan, Bingöl
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Kilim İnşaat
Mehmet Kilim
Yeni Mahalle Şehit Mehmet Türksever Bulvarı No:37 Bingöl/solhan/merkez
Solhan , Bingöl
Kilim İnşaat,bingöl Genelinde İnşaat Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar,bingölde Demir Satışı Yapan Firmalar,bingölde Çimento Satışı Yapan Firmalar,bingölde Tuğla Satışı Yapan Firmalar,bingölde En İyi İnşaat Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar,solhanda İnşaa

Kilim İnşaat Hakkında

KİLİM İNŞAAT

MEHMET KİLİM

DEMİR - ÇİMENTO - TUĞLA SATIŞI

BİNGÖL/SOLHAN/MERKEZ

Misyonumuz ve Vizyonumuz

MİSYON

Müşterilerine doğru alanda doğru projeler geliştirerek, kalite politikasının dışına çıkmadan hem kulllanışlı hem kârlı yatırım araçları yaratmak. Yaptığımız projelerde insanların can ve mal güvenliğini en üst düzeyde tutacak önlemleri almak.
 
VİZYON

Türkiye'nin önde gelen inşaat firmaları arasına girerek kalitemizden daha çok insanın faydalanmasını sağlamak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek geleceğin akıllı evlerini imal etmek.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten süpersiniz helal olsun tam vaktinde ve zamanlama konusunda sözlerini tutuyolar işlerini severek yapıyolar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00