KOCAGÖZ KUYUMCULUK

Kocagöz Kuyumculuk

Medrese 1. Cad 186-188.47 100 Artuklu Merkez, Mardin
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Kocagöz Kuyumculuk
İlhan
Medrese 1. Cad 186-188.47 100 Artuklu
Merkez , Mardin
İş Alanları

ticaret

Mardin Artuklu Genelinde Özel Sipariş Telkari Nazarlık, Altın, Kolye, Yüzük, Bilezik, Bileklik, Altın Harf, Pırlanta, Küpe, Halatlı Bileklik, El İşi Altın, Altın Kemer, Altın Kelepçe Satışı Yapmaktayız.

Kocagöz Kuyumculuk Hakkında

KOCAGÖZ KUYUMCULUK 

ALTIN

KOLYE

PIRLANTA

SAAT

ALTIN BİLEZİK

ALTIN YÜZÜK

KÜPE

ÖZEL TASARIM

HALATLI BİLEKLİK

ALTIN HARF

ELİŞİ ALTIN

KEMER

KELEPÇE

İLHAN KOCAGÖZ

MARDİN ARTUKLU

misyon ile ilgili görsel sonucu

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetle rekabetçi pazara sunmanın, muteber bir önder olabilmek için son derece önemli bulunduğunun bilincindeyiz. “insan için teknoloji” yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Malumat, yazışma ve öğrenime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    uygun fiyata altın satışı

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00