KRAL ŞAP

Kral Şap

Atatürk Mahallesi İzmir/torbalı Torbali, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Kral Şap
Ömer Çiçek
Atatürk Mahallesi İzmir/torbalı
Torbali , İzmir
İş Alanları

ticaret

Temizlik firmaları

Kral Şap,izmir Genelinde Şap Hizmeti Veren Firmaları,izmirde Şap Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Malzemeli Şap Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Malzemesiz Şap Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Beton Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Kalıp Uygulaması Yapan

Kral Şap Hakkında

KRAL ŞAP

ÖMER ÇİÇEK

MALZEMELİ VE MALZEMESİZ ŞAP UYGULAMA HİZMETİ , BETON , KALIP UYGULAMA HİZMETİ , ŞAP UYGULAMA HİZMETİ

İZMİR/TORBALI

MİSYONUMUZ/VİZYONUMUZ

KRAL ŞAP ; Hizmet verdiği ürünlerinin kalitesinden taviz vermemek ve çalışanları en üst derecede mesleki bilgi ile donatılmış, etik değerlere bağlı, rekabeti yatırımcılara daha kaliteli ürün ve hizmet sunumu şeklinde algılayan ve saygınlığına önem veren bir meslek mensupları kitlesi oluşturmadır. Aynı zamanda sermaye piyasasını değiştirmek ve ülke kalkınmasına yardımcı olmaktır. Şap beton döküm işlerinde profosyonel ekibimizle sizlere yardımcı olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten muhteşemsiniz çok güzel işler yapıyosunuz herkese tavsiye ederim :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00