KÜBRA MOBİLYA İÇ DEKORASYON

Kübra Mobilya İç Dekorasyon

Adres Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Kübra Mobilya İç Dekorasyon
Erdal Akoy
İş Alanları

Mobilyacılar

Kübra Mobilya İç Dekorasyon,istanbul Genelinde Koltuk İmalatı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Koltuk Tamiratı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Genç Odası İmalatı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Yatak Odası Satışı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Tv

Kübra Mobilya İç Dekorasyon Hakkında

KOLTUK İMALATI - KOLTUK TAMİRATI-DEKORASYON - DÖŞEME - GENÇ ODASI - YATAK ODASI - TV ÜNİTESİ - YATAK BAZA İMALATI - KİTAPLIK -İMALATI VE SATIŞI

İSTANBUL/MODOKO

VİZYON & MİSYON

Misyonumuz


Gerek malzeme, gerek işçilik kalitesini devamlı geliştirerek ekonomik fiyat politikasıyla , müşteri istek ve beklentilerini en güzel şekilde karşılamayı misyon edinmiştir.

 Vizyonumuz


Koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmette fark yaratarak; büyüyen, gelişen, topluma faydalı bir şirket olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00